Jdi na obsah Jdi na menu
 


Prodám / verkauf / for sale

NA PRODEJ 2017 - hříbata ze spojení: 

PICO  - Sametka

PICO  - Aletta-Clair

hříbata po PARLINGTON RUPERT - všichni narození hřebečci, dále klisničky, pokud se narodí víc než dvě

 

 

Ceny, jsou-li uvedeny, jsou tzv. k jednání, nebráním se slevit např. při koupi více koní nebo z jiného důvodu.

 

 

Vysvětlivky:

"nezávazně zamluven/á" - nebyl složen rezervační poplatek, koně může koupit i jiný zájemce, obvykle je dané datum, do kdy zájemci tato rezervace platí (do té doby musí složit rezervační poplatek - má čas na navštívení našeho chovu nebo odeslání peněz)

"závazně rezervován/á" - složen rezervační poplatek - obvykle 3000 Kč, který vám dává jistotu, že koně neprodám jinému zájemci. Hříbě je rezervované do doby odstavu (maximálně do konce roku, kdy se narodilo), ostatní koně dle dohody, obvykle 1 měsíc - aby si kupující mohl v klidu zajistit přepravu koně. Pokud si kupující koně neodveze do měsíce (hříbata do měsíce po výzvě prodávajícího), rezervační poplatek propadá. V případě převzetí koně se započítává rezervační poplatek jako záloha na koupi koně do sjednané ceny za koně.

Kůň bude samozřejmě předán s ohlávkou a doklady. V případě hříbat, které ještě doklady - průkaz koně a osvědčení o původu - nemají vystaveny, budou zaslány kupujícímu dodatečně poštou.

..............................................................................................................................................................................................

 

 

 

 

 


 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář